Моя усміхнена, нестримна країно
                                                                                        У вирі радості, мільйонів різних справ,
                                                                                  Спинись на мить і прихили коліно,
                                                                                     Для тих, хто цю можливість тобі дав.
Сьогодні у БМЛ №15 відбулася зустріч ліцеїстів, педагогів з родинами колишніх учнів навчального закладу, які віддали свої життя у боротьбі із рашистським агресором. Це мужні воїни: Ковтун С., Костенко С., Бовкун А., Савчук О.
Ми дякуємо героям за їхній подвиг, за можливість жити і радіти . Низько вклоняємось за мужність і патріотизм, доброту і самопожертву!
Вклоніться тим, хто не пішов на зраду,
Хто знає ціну слова ПОБРАТИМ,
Моя країно!
Щиро, вдячно, радо,
Вклонись доземно воїнам своїм!
Вони-твій скарб, твої незламні стіни,
І знай, коли в твою найважчу мить,
Звучить: Служу народу України,
То значить Україна буде жить!
Слава Україні! Героям Слава!