Закінчився складний, але радісний сезон медозбору. Саме тому у ліцеї пройшло свято меду. Спочатку була ярмарка, яку підготували учні та їхні батьки. Чого тільки там не було: мед, різноманітні пиріжки, тістечка, смачні кекси; фрукти, сувеніри та іграшки. Зібрані на ярмарці кошти будуть передані на ЗСУ. А ще відбулося святкове дійство в актовій залі ліцею. Діти та їхні батьки розповідали про пасіки та їхніх мешканців- бджілок, показували зняті відео. Виступали батьки учнів: Чирка П., Кравчук О., учитель Халімовська І., учні: Капралюк Ж., Нестерчук Є. Лунали веселі пісні, вірші. Чарівні бджілки танцювали, зачаровували присутніх своїм дефіле. А потім найактивніші отримали подарунки від директора ліцею – Ванди Івасюк. Дякуємо всім дітям, вчителям і батькам, які підготували цей захід.
Ми бажаємо всім  здоров’я, щастя, перемоги, миру!
А щастя-це добре здоровя у тілі,
Хай всім нам несуть його бджілки умілі!
Разом до Перемоги!