Бердичівський міський ліцей № 15 Житомирської області

Ідент. код 22057242  вул. Михайла Грушевського 5А, м. Бердичів,                                            Житомирської  область, 13312

Тел: (04143) 2-11-33, 2-21-72, 2-10-88 EMAIL:c3w15berd@ukr.net

НАКАЗ

28 серпня 2020 р.                                                                  №   38/01-06

Про затвердження Правил внутрішнього

трудового розпорядку для колективу ліцею

на 2020-2021 н.р.

На підставі рішення трудового колективу від 28 серпня 2019 р. (протокол  №   1 від    28.08.2020 р.)

НАКАЗУЮ:

Ввести в дію з 1 вересня 2020 року на 2020/2021 н.р. правила внутрішньо-трудового колективу для колективу ліцею та вважати їх обов’язковими для всіх категорій працівників ліцею.

1. Встановити такий час початку робочого дня нижчезазначених категорій працівників ліцею:
  • для адміністративних працівників, чергової для обслуговуючого персоналу – 7.30)
  • обслуговуючий технічний персонал – 10.30-18.30 (30 хв. обідня перерва),
  • для педагогічних працівників, що мають перші уроки – 7.50
  • для педагогічних працівників – за 15 хвилин до початку уроку,
  • для чергових вчителів за 20 хвилин до початку уроків,
  • для працівників їдальні – 7.00
  • для сторожів ліцею з 19.00 до 7.00 ранку наступного дня.
  1. Визначити час завершення роботи (з 30-хвилинною обідньою перервою) для адміністрації 16.00, крім чергового адміністрації до 19.30, працівників їдальні -15.30
  2. Встановити у ліцеї в період канікул для адміністрації та педколективу нормований робочий день (відповідно до навантаження) із обов’язковою реєстрацією часу початку та закінчення роботи у книзі відпрацювання робочого часу.
  3. Вважати основною вимогою до всіх працівників ліцею розпочинати і закінчувати робочий день із ознайомлення з оголошеннями розміщеними на загально-ліцейському стенді (ІІІ поверх).
  4. Встановити такі метод. дні для адміністрації ліцею:
  • директор ліцею – четвер
  • заступники директора з навчально-виховної роботи:

Миронець Н.А. – вівторок, Петриченко І.П. – середа, Єдінова Н.П. – п’ятниця, Семенова Т.Л. – понеділок,

соціальний педагог – вівторок,

психолог – середа,

педагог організатор – понеділок

1. Встановити черговими адміністрацію ліцею за днями таких

І зміна                                ІІ зміна

Понеділок          Семеняк О.А.                Єдінова Н.П.

Вівторок            Петриченко І.П.            Миронець Н.А.

Середа                Семенова Т.Л.              Єдінова Н.П.

Четвер                Миронець Н.А.             Петриченко І.П.

П’ятниця            за окремим графіком

1. Для працівників ліцею встановити 5-ти денний робочий тиждень. Перерви визначаються у відповідності з розкладом…
  2. Зобов’язати :
    • Соціального педагога, класних керівників подавати щоденні звіти загально-ліцейського обліку відвідування.
    • Кожному працівнику постійно дотримуватися правил охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії, гігієни праці, протипожежної безпеки на період карантину Сovid-19 регламенту затвердженого педрадою.
    • Працівникам ліцею неухильно виконувати рішення наказу.
    • Класоводам 1-4 класів з метою застереження дитячого травматизму супроводжувати учнів до їдальні.
    • Учителі, які проводять останні уроки супроводжувати учнів на ІІ зміні за межі ліцею, забезпечуючи цим ТБ поводження учнів на території ліцею.
    • Працівникам ліцею повідомляти заступників директора про свою відсутність на робочому місці у зв’язку з перебуванням на лікарняному у день захворювання.
  3. Вважати обов’язковим оприбуткування протягом 10 днів усіх фінансових та господарських надходжень, у тому числі і придбаних за рахунок батьківських та спонсорських коштів
  4. Заборонити:
    • З’являтися в ліцеї в нетверезому стані .
    • Проводити навчальні заняття, які створюють загрозу життю і здоров’ю учнів та педагогів (під час карантину з температурою 37.2 вчителям, працівникам ліцею, учням – вхід в ліцей заборонено).
  5. Відсторонення працівника від роботи може здійснюватись у відповідності до чинного законодавства.
  6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою

Директор БМЛ № 15                                               В.ІВАСЮК