Надзвичайно цікавим та пізнавальним видався останній день тижня суспільних і природничих наук у Бердичівському міському ліцеї №15.
Діти мали нагоду створити веселку та проводити досліди з водою.Також побували в ролі “хіміків”,спостерігали за “фараоновими зміями” та іншими магічними перетвореннями речовин. Учні-початківці складали пазли, розв’язували завдання за лепбуком , грали в різноманітні ігри , дивувалися , як листя пекінської капусти стало кольоровим,заглянули в мікросвіт живого за допомогою мікроскопа.Та справжній фурор викликали домашні улюбленці та білий африканський їжачок , яких можна було погладити та сфотографуватися. Завершився день майстер-класом, під час якого діти висаджували кімнатні рослини.

Дякуємо Олені Сторожук (Центр позашкільної освіти ім.О.Разумкова) за допомогу у проведенні заходів в рамках тижня суспільно – природничих наук.