Бібліотека ліцею має гарну традицію – щороку проводити Посвяту в читачі другокласників. Щоб стати читачами, майбутнім читайликам потрібно було добре попрацювати: відгадати загадки Королеви Книги, справитись із завданнями лікаря на ім’я Айболить, пригадати як правильно користуватись книгою, а ще згадати вірші про книгу і бібліотеку. Наші юні читачі подолали всі перешкоди на своєму шляху до Книги, пообіцяли нам берегти і шанувати її, а на доданок ще й заспівали пісню про бібліотеку. Бажаємо вам знайти багато цікавого і корисного у королівстві книг! Завжди раді бачити вас у нашій бібліотеці!
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/1-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_3266-600x406.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_3270-600x469.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_3271-600x479.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_3274-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_3275-600x410.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_3279-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_3284-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_3285-600x300.jpg)