Сьогодні, 16 лютого, в Україні відзначають День єднання. Це свято символізує те, що ми всі-це один народ, і жодні вороги нас не зможуть розділити. Ми разом-одна країна! Ми-українці! Одна Родина! Вільна, незалежна Україна! Єдність українського народу-це наша спільна сила, яка допомагає протистояти агресії Росії. За цей час ми навчилися цінувати кожний день і маємо одну велику спільну мрію-Перемога України!
Слава Україні! Героям Слава!
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG-df788bc2327484daa0e36e94822d9e7e-V-450x600.jpg)