29 січня Україна вшановує Героїв битви під Крутами, які для українського народу стали символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність держави.

Сьогодні мужність та патріотизм юних героїв того часу особливо зрозуміла, адже українські воїни боронять незалежність та відвойовують територіальну цілісність нашої держави від рашистських агресорів.

Навіть, коли звучить сигнал «тривоги», і ми в укритті, учні БМЛ №15 проводять заходи, які тривожать душу і серце, показують любов до України, повагу до її історії та Героїв.

З нагоди пам’ятної дати у ліцеї пройшов виховний захід на тему «Крути-символ українського патріотизму», який провели учні 8-Б класу (класний керівник Новікова Т.Л.).

Ліцеїсти ознайомили присутніх із хронологією подій битви під Крутами, читали вірші про Героїв Крут та Героїв сьогодення, виконували знайомі та нові пісні. Подвиг Героїв вшанували хвилиною мовчання.

Віримо, любимо, чекаємо, наближаємо Перемогу України! Слава Україні! Героям слава!