Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить
Нам берегти тебе, Соборну і єдину
І нам твою історію творить!
22 січня український народ щорічно святкує День Соборності України. З метою виховання у підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості учнів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в Бердичівському міському ліцеї №15 проведено захід учнями 9-В класу (класний керівник Чмаль Т.Л.) Співали українські пісні, читали вірші та розповідали про День Соборності України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв. Утворили живий ланцюг-символ духовної єдності та свободи українського народу.
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230119_100619-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230119_100415-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230119_100855-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG-3f0fe04d776939b977ab8744e8b735ad-V-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230119_101050-450x600.jpg)