«Злочин краще попередити» – під таким гаслом пройшла виховна година з ліцеїстами 5-В класу. Класний керівник Тетяна Таловська разом з бібліотекарем  Світланою Леонєнковою провели бесіду-застереження на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх». На зустріч була запрошена охоронниця ТОВ «Вигідна покупка» Ірина Сендзюк, яка на прикладах розповіла учням про те, які правопорушення  часто вчиняють діти, звернула також увагу учнів на те,  до яких наслідків можуть призвести такі незначні на перший погляд правопорушення, як крадіжка. У ході зустрічі діти ставили багато питань, ділилися прикладами з життя їхніх друзів і знайомих.  Дуже часто про свою відповідальність діти дізнаються, коли злочин уже скоєно. Тому такі превентивні заходи є важливими для дітей, адже злочини, скоєні в ранньому віці, в майбутньому можуть вплинути все їхнє подальше життя.