З 16 листопада по 4 грудня 2020 року проведено міський етап  традиційного щорічного конкурсу «Новорічна композиція». Учні ліцею, як завжди, проявили високу активність. Всі роботи радували своєю чарівністю та неповторністю. Так у номінації

«Стилізована ялинка» робота учениці 8-А класу Цітелашвілі Олександри «Новорічна красуня» посіла І місце. Робота учениці 6-Б класу Артелемейчук Олександри  «Лісова красуня» – ІІ місце.  Роботи Захожої Марії- учениці 1-А класу «Кольорове диво» -ІІІ місце, Посудєвської Анни учениці 6-Г класу «Символ Нового року наближається- зустрічайте!»-ІІІ місце. Всім іншим роботам висловлена подяка за участь у конкурсі. Зараз виставка новорічних  композицій  радує всіх, хто завітав до ліцею. Дякуємо всім учням, які представили свої роботи та їхнім батькам за допомогу в організації виставки!