На сьогоднішній день надзвичайно гостро постає проблема агресивних проявів у міжособистісних стосунках учнівської молоді. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг, який можна вважати першим кроком до спровжнього насильства та злочинної поведінки.

Тому з метою попередження насильства в учнівському середовищі, поширенню булінгу та його видів у ліцеї  проведено Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства!» Учням було надано поради, як діяти у разі виникнення такої ситуації у навчальному закладі, до кого звернутись за допомогою були проведені бесіди, виховні години, лекції.

Тому в першу чергу треба проводити профілактичні заходи, а не чекати наслідків.