Новорічно-різдвяні свята- це особливий довгоочікуваний період, який хочеться відзначити цікаво, весело. Так яскраво 23 грудня в БМЛ №15 пройшло новорічне свято під назвою «Новий рік крокує по планеті». Захід підготували учениця 9-А класу, учні 8-А та 5-А класів разом з учителем музики Ковальовим В.М. та педагогом-організатором Тарахтелюк А.М. На свято до дітлахів завітав Дід Мороз та Снігуронька. Звучали пісні, вірші, були проведені конкурси, вікторина. Найактивнішим Дід Мороз дарував солодощі. Родзинкою свята стало вручення грамот, дипломів та подяк за участь у Всеукраїнській Новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» та Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів  «Моя країна- Україна!» Фоторобота «Чарівний лебідь»- учениці 5-А класу Подолянець Злати нагороджена грамотою в номінації «Живий світ», в номінації «Жанрове фото»- фоторобота учениці 7-Б класу  Яремчук Аріни – «Дарунки осені». Всі інші учасники конкурсу нагороджені дипломами за участь.