З метою закріплення знань і умінь для оборони країни в БМЛ №15 провели навчально-тренувальні заняття (збори) з предмету Захисту України. Конституція України визначає, що захист Вітчизни є обов’язком громадян України!
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-29_10-58-33-845-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-29_11-00-03-074-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-29_11-03-11-469-450x600.jpg)
Бердичівський міський ліцей №15
Офіційний сайт Бердичівського міського ліцею №15
З метою закріплення знань і умінь для оборони країни в БМЛ №15 провели навчально-тренувальні заняття (збори) з предмету Захисту України. Конституція України визначає, що захист Вітчизни є обов’язком громадян України!