З 15 по 19 квітня в нашому ліцеї свої перші кроки робили майбутні першокласники з радістю та посмішками!!! Їх чекало багато сюрпризів. Це були чудові , неперевершені та сонячні дні, незважаючи на похмуру погоду в природі. Ми вчилися, знайомилися з новими друзями, креативили на заняттях, на перервах, з батьками та без них під час уроків. Діти- просто чудо👏👏👏🌸🌼🌺👍Вони одразу стали незабутньою частинкою нашої великої родини. Скоро зустрінемось знову. Не прощаємось! До зустрічі!!! А зустріч не за горами😘
Далі буде…….І дуже скороооооооо😃😀😁🤪🌺🌸👩❤️💋👨
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-29_09-21-19-726-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-29_09-20-16-623-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-29_09-13-02-978-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-29_09-22-22-963-600x449.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-29_09-18-46-555-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-29_09-51-41-252-600x284.jpg)