Наші учні мають можливість почитати книги не тільки в бібліотеці. В ліцеї організовано куточок Буккросингу. Буккросинг – це своєрідна бібліотека, яка працює без співробітників, без читацьких формулярів, але за допомогою звичайних людей, які захоплюються читанням. Замість взятої книжки ви можете залишити іншу – свою. Таким чином можемо поділитися книгами з іншими людьми. Цими днями ми відзначили найактивніших буккросерів серед ліцеїстів початкової школи.
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_6262-COLLAGE-600x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_6251-COLLAGE-600x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_6238-COLLAGE-600x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_6278-COLLAGE-450x600.jpg)