15 та 19 березня 2024 року практичним психологом ліцею було знійснено психологічну підготовку учнів 11-х класів до національного мультипредметного тесту (НМТ). На заняттях учні більше дізналися про те, як наш мозок реагує на стрес та як з цим справлятися. Одинадцятикласники поділилися своїми дієвими методами боротьби зі стресом. За допомогою психологічних технік учні вчилися відпускати тривожні думки та позбавлятися психологічної напруги.  Було проаналізовано способи підготовки до іспитів, що робити напередодні іспиту та яку обирати тактику відповідей під час тестування. Задіювався досвід військових про подолання страху та те, як його використати з користю. Наголошувалося на тому, що потрібно докладати максимум зусиль, щоб зазделегідь підготуватися до НМТ, проявляти цілеспрямованість та віру в себе. Тож бажаємо успіхів нашим випускникам та віримо у Вас!