Олександра переможниця у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови серед учнів закладів загальної середньої освіти м. Бердичева та відзначена дипломом II ступеня. Пишаємось!
Перемоги і миру!
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/yzobrazhenye_viber_2024-01-09_13-05-32-949-566x600.jpg)
Бердичівський міський ліцей №15
Офіційний сайт Бердичівського міського ліцею №15
Олександра переможниця у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови серед учнів закладів загальної середньої освіти м. Бердичева та відзначена дипломом II ступеня. Пишаємось!
Перемоги і миру!