Україна – яке чудове слово! Як багато воно означає для нас! «З Україною в серці». Саме під таким гаслом пройшло відкрите засідання Євроклубу «Бердичі» в БМЛ 15.
Чарівні ведучі в розкішному українському вбранні – Ковалевська Оксана та Куліч Антон(10-Б), Токарська Софія та Ніжнікова Мілена (8-А) зачарували глядачів прекрасним володінням англійської мови, розповідаючи про рідну країну, звичаї та традиції українського народу.
В тому, що українці – талановита нація, запевнили учні 8-А, 9-A, 9-В, 10-Б 11-A та 11-Б.
Ми пишаємося, що ми українці і хочемо миру та щастя на нашій землі!
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/yzobrazhenye_viber_2024-01-09_11-56-39-668-505x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/yzobrazhenye_viber_2024-01-09_11-56-40-212-600x554.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/yzobrazhenye_viber_2024-01-09_11-56-39-895-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/yzobrazhenye_viber_2024-01-09_11-56-40-388-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/yzobrazhenye_viber_2024-01-09_11-56-40-057-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/yzobrazhenye_viber_2024-01-09_11-56-40-548-347x600.jpg)