У 2023 році  6 грудня  Україна відзначає одразу два свята: День Збройних сил України та День святого Миколая. Ми просимо у святого Миколая силу і зброю для ЗСУ, перемогу над ворогом , миру для України.
Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога.Найкращі вітання та побажання  лунали на адресу  українських воїнів в цей День у Бердичівському міському ліцеї №15. Святий Миколай вітав ліцеїстів зі святом , а учні 10-Б класу (класний керівник Палкіна С.П.) провели літературно-музичний альманах до Дня Святого Миколая та Дня Збройних Сил України. На захід завітав колишній  учень ліцею – відомий боксер Роман Маркарян зі своїми батьками: Зурабом Шакроєвичем та Наірою Ішханівною.Нещодавно в Одесі відбувся вечір професійного боксу на підтримку Збройних Сил України . Головним боєм вечора стало протистояння бердичівлянина Романа Маркаряна та його супротивника Артура Щелева. Роман з честю здобув десяту перемогу у професійному боксі і присвятив її памяті свого загиблого друга, захисника України, бердичівлянина Миколи Бульби. До ліцею Роман прийшов із подарунками. Один із них він привіз з Одеси. За перемогу у поєдинку талановитий боксер отримав символічну нагороду- тубус від снаряду, розмальований в патріотичному стилі. Його він подарував у музей ліцею. А ще задонатив кошти на ЗСУ і передав ці гроші від свого імені для внесків ліцею Збройним Силам України.  Лунали патріотичні пісні, написані під час російсько-української війни, звучали зворушливі вірші у виконанні учнів ліцею, переглянули фрагмент поєдинку боксера в Одесі. А ще були спогади Романа про навчання в закладі. Директорка ліцею Ванда Івасюк подякувала гостеві  та його батькам за подарунки та сказала добрі слова на адресу всієї родини Маркарянів, згадавши ще одну випускницю навчального закладу- Розу Маркарян ( талановиту ученицю , колишнього президента учнівського самоврядування.) У залі панувала дружня, святкова атмосфера. Ліцеїсти з розумінням та  із захопленням слухали розповіді боксера і поради його батьків. Зустріч запам’ятається всім присутнім надовго.