Дрони – це можливість розвідувати, коригувати, вражати на випередження.
Дрони стали ключовим елементом поля бою: якщо немає дронів – арта “сліпа”. І скільки б не було снарядів, гаубиць, танків, пального, засобів зв’язку – саме безпілотники визначають динаміку війни.
Як і все інше на війні, дрони – це розхідний матеріал. На практиці це означає, що там, де немає дронів, розхідним матеріалом стають люди. Немає десятків тисяч дронів – значить, десятки тисяч людей втрачають життя і здоров’я.
Тому учнівський, батьківський та педагогічний колективи БМЛ №15 вирішили взяти участь у проєкті “Птахи перемоги”. Кошти (18 000 грн), зібрані на благодійному ярмарку раніше, задонатили на дрони для ЗСУ.
Разом до перемоги!
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-11-28_14-56-13-762-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-11-28_14-56-13-841-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-11-28_14-56-13-883-600x318.jpg)