Набуті знання будуть корисними для формування ставлення до захисту й порятунку свого життя, життя рідних та друзів. Попереду доросле життя і здобуті знання і навички неодмінно стануть колись в пригоді.
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-11-24_10-53-37-404-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-11-24_10-53-52-977-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-11-24_10-54-26-401-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-11-24_10-54-56-333-450x600.jpg)
Бердичівський міський ліцей №15
Офіційний сайт Бердичівського міського ліцею №15
Набуті знання будуть корисними для формування ставлення до захисту й порятунку свого життя, життя рідних та друзів. Попереду доросле життя і здобуті знання і навички неодмінно стануть колись в пригоді.