З 13 листопада по 17 листопада 2023 року традиційно в Бердичівському міському ліцеї №15 проводився тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
Діти повинні усвідомлювати необхідність бути уважними і дисциплінованими на вулицях міста, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежать їхні життя і здоров’я!
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG-6ca71a6fe4be64b340de24492381ae02-V-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20230518_120242-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG-a19a8affa8477ef632c3f389db542da0-V-450x600.jpg)