Загадаю бажання, найдорожче у світі!
                                                                 Щоб настав мир в Україні, і не гинули діти,
                                                                   Щоб під небом блакитним колосилися ниви,
                                                                         Щоб всміхалися люди й жили дружно, щасливо.
З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності бути захисником України, брати участь у суспільному і культурному житті країни, Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді  провів  Всеукраїнський конкурс  на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд).
Кожне есе – це унікальна особиста історія дітей та їхніх сімей. Це історії не вигаданих героїв, а реальних дітей, яким, на превеликий жаль, довелося і доводиться переживати трагічні часи. Дітей, яких позбавили права на щасливе дитинство, рідну домівку, навчання в школі, спілкування з друзями й рідними, але, які з гордістю усвідомлюють свою приналежність до незалежної й сміливої нації українців. Цими почуттями сповнений кожен рядок і кожне слово маленьких письменників про велике горе і тверду надію в перемогу добра над злом.
За результатами міського етапу конкурсу серед  учасників   учні Бердичівського міського ліцею №15 :
Рикаль Тетяна, учениця 10-Б класу –ІІІ місце;
 Тарахтелюк Софія, учениця 8-Б класу – ІІІ місце;
 Лановюк Денис, учень 3-Б класу – ІІІ місце.
Бажаємо  учасникам  творчих успіхів, а всім нам -найшвидшої перемоги в цій страшній війні.
 Все буде Україна!