Літо — прекрасна пора для відпочинку. Вода в річках, озерах, водоймах поступово прогрівається, і відкривається пляжний сезон. А це означає, що не буде зайвим ще раз обговорити всі правила поведінки на воді для дітей, адже саме вони найчастіше наражаються на небезпеку.
І звичайно, всі повинні знати правила безпечного поводження під час відпочинку на воді та вміти допомогти в надзвичайних ситуаціях.
Саме тому 22 червня на міському пляжі було проведено акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» Її організували і провели працівники 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини ДСНС України. Допомагала їм команда ліцеїстів Бердичівського міського ліцею №15 «Мисливці за вогнем.» Бережіть себе! Разом до перемоги!
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230622_100044-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230622_101411-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230622_104245-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230622_105717-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230622_110615-600x450.jpg)