Зустріч учнів БМЛ №15 із працівниками  Ювенальної превенції Бердичівського районного відділу

Чарівне літо на порозі! Скоро – літні канікули! Тому саме час нагадати дітям про безпечну поведінку влітку. З такою метою та в рамках Тижня безпеки дорожнього руху було організовано зустріч учнів Бердичівського міського ліцею №15 з працівниками Ювенальної превенції Бердичівського районного відділу поліції. Гості нагадали дітям правила дорожнього руху, поведінки на вулиці, на залізниці, у лісі; розповіли про профілактику шкідливих звичок, булінгу, насильства у сім’ї. Зустріч була цікавою і корисною. Щиро дякуємо колективу Ювенальної превенції Бердичівського районного відділу поліції на чолі зі старшим інспектором ювенальної превенції Бердичівського районного відділу поліції Олесею Чубохою! Разом до перемоги!