Наш складний час вимагає вміти швидко і якісно діяти в складних ситуаціях, які виникають у повсякденні.
У ліцеї попередньо проводилися заняття по наданню невідкладної домедичної допомоги. А змагання, які були організованні між ліцеїстами 8-10 класів визначили хто швидше і краще виконував дії, які були спрамованні на те, щоб розвивати загальний дух, прагнення рівнятись на кращих та надавати у критичних ситуаціях домедичну допомогу.
Головними суддями змагань були: директор спортивної школи Олег Лавренов і військовослужбовець ст. лейтенант Катерина Войтюк, а також судді: вчителі ФК Світлана Палкіна, Тетяна Таловська, медсестра ліцею Оксана Іщенко. Організатори змагань вчителі Захисту України Ольга Оленюк і Тамара Чмаль.
Переможцями стали: І місце 9-Б клас, ІІ місце 8-Г клас, ІІІ місце 9-В клас. За підсумками змагань директор ліцею нагородила переможців.
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennya_viber_2023-05-30_12-30-33-354-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennya_viber_2023-05-30_12-31-18-096-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennya_viber_2023-05-30_12-23-15-305-600x450.jpg)