26 квітня 2023 року в БМЛ №15 студенти – медики 2-4 курсів Бердичівського медичного фахового коледжу Смоголь Анастасія, Петрушина Аліна, Унгурян Мирослав, Унгурян Злата, Пономаренко Катерина, Бондаренко Поліна під керівництвом викладача педіатрії Сергєєвої Лариси Василівни провели майстер-клас та продемонстрували надання першої домедичної допомоги у різних екстрених ситуаціях: серцево – легеневу реанімацію дорослим та дітям з використанням сучасних муляжів, зупинку кровотечі, видалення сторонніх тіл з дихальних шляхів.
Ліцеїсти під контролем майбутніх медиків практично відпрацювали навички з невідкладної допомоги. Можливо, саме ці навички врятують життя людини.
Щиро дякуємо Ларисі Василівні та студентам- медикам Бердичівського медколеджу за цінні знання.
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-10_11-30-35-741-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-10_11-30-36-189-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-10_11-30-36-400-450x600.jpg)