Під час заняття учні дізналися про вплив стресу на людський організм. Але, найкращим засобом турботи про майбутнє є турбота про теперішній момент. Для цього з учнями були розглянуті та перевірені на собі способи подолання стресу, які ліцеїсти можуть використовувати під час іспиту і у повсякденних стресових ситуаціях. З одинадцятикласниками обговорювалося як краще готуватися до ЗНО/НМТ, що робити за день до іспиту та саму тактику відповідей під час виконання тесту. Декілька учнів класу зізналися, що відчувають емоційне виснаження через значне навантаження при підготовці до іспиту. Тому, їм на допомогу прийшла техніка «Кишеньковий ресурс», яку з цікавістю виконували підлітки та ділилися своїми результатами після заняття.