Мій перший вірш, написаний в окопі,
на тій сипкій од вибухів стіні,
коли згубило зорі в гороскопі
моє дитинство, вбите на війні.
Ліна Костенко
7 квітня учні і педагоги БМЛ №15 відвідали Музично- драматичний театр на Європейській, де відбулася прем’єра літературної композиції «Відсіч. Діти». Поетичні твори, які лунали зі сцени у виконанні вихованців зразкового театрального гуртка «Трамвайчик» (керівниця- Валентина Ратушинська) та театру «Ідейники» (керівник – Олег Яценко) були написані дітьми, які на власні очі бачили жахи війни. В цих віршах біль і злість, страх і сила, рішучість та впевненість у перемозі України над рашистами. Дякуємо всім організаторам та учасникам цього дійства за творчість та натхнення , за любов до Батьківщини та віру у Перемогу. Ви справжні таланти та патріоти України. Разом до Перемоги!
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-11_10-50-47-227-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-11_10-50-46-840-600x328.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-11_10-50-46-652-600x383.jpg)