Мій перший вірш, написаний в окопі,

на тій сипкій од вибухів стіні,

коли згубило зорі в гороскопі

моє дитинство, вбите на війні.

Ліна Костенко

7 квітня  учні і педагоги  БМЛ №15 відвідали Музично- драматичний театр на Європейській, де відбулася прем’єра літературної композиції «Відсіч. Діти». Поетичні твори, які лунали зі сцени у виконанні вихованців зразкового театрального гуртка «Трамвайчик» (керівниця- Валентина Ратушинська) та театру «Ідейники» (керівник – Олег Яценко) були написані дітьми, які на власні очі бачили жахи війни. В цих віршах біль і злість, страх і сила, рішучість та впевненість у перемозі України над рашистами. Дякуємо всім організаторам та учасникам цього дійства за творчість та натхнення , за любов до Батьківщини та віру у Перемогу. Ви справжні таланти та патріоти України. Разом до Перемоги!