Рідні, незламнії, мужні й хоробрі,

Найсміливіші, відважні та добрі,

Люблячі, милії, ніжні й кохані,

Вмілі, упевнені та незрівняні.

Щира подяка вам, наші Герої!

Ворога знищете ви у двобої.

Вами пишаємось й вірим безмежно!

Будемо вільні ми і незалежні!

Міський етап Всеукраїнського конкурсу  «За нашу свободу» у розділі «Поезія (вірші)» проводиться щорічно з метою виховання патріотів, громадян держави, любові до рідного краю, надання моральної підтримки українським воїнам.

Як завжди, ліцеїсти Бердичівського міського ліцею №15 взяли активну участь у конкурсі. У кожному вірші нашим захисникам лунали слова вдячності за можливість жити в рідній Україні та, звичайно, прохання, щоб кожний захисник і захисниця повернулися  додому живими. Об’єднує всі вірші бажання перемоги.

Вітаємо учасників:

Шах Анну, ученицю 8-Б класу – ІІІ місце (вірш «Наша гордість ЗСУ», «Хоробрий воїн»);

Мельничук Дарину, ученицю 8-Б класу – ІІІ місце (вірш «Війна»).

Зичимо нашим юним авторам успіхів у творчості. А воїнам – перемоги і повернення додому. Все буде Україна!