3 квітня 2023 року класний керівник Реготун О.А. та вчитель інформатики Капралюк К.В. провели практичне заняття для учнів 11 класу з метою допомоги реєстрації в національному мультипредметному тесті, створенні персональних кабінетів.
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-12_11-19-29-585-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-12_11-19-29-773-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-12_11-19-40-709-450x600.jpg)
Бердичівський міський ліцей №15
Офіційний сайт Бердичівського міського ліцею №15
3 квітня 2023 року класний керівник Реготун О.А. та вчитель інформатики Капралюк К.В. провели практичне заняття для учнів 11 класу з метою допомоги реєстрації в національному мультипредметному тесті, створенні персональних кабінетів.