Це – майстер-класи, додаткові заняття, відеоуроки Анни Огойко «На всі двісті», онлайн-практикуми, консультації-тренінги від Олександра Авраменка, експрес-уроки.
А 21 березня пройшли тренувальне тестування у форматі НМТ.
Така практика дала змогу реалізувати можливості кожного учня, відчути «прогалини» в знаннях, зосередитись на окремих темах. І основне – зняти психологічне напруження.
Мирного Вам НМТ, успішно здолати всі сходинки до вишу!!
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-12_11-20-51-605-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-12_11-20-54-716-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-12_11-20-51-410-450x600.jpg)