Мета пробного тестування – це засвоєння учнями основних понять курсу математики, перевірити рівень оволодіння вміннями, знаннями, навиками Державних стандартів, що сформувалися під час навчання, стимулювати розвиток пізнавальної самостійності учнів, розвитку математичної інформаційної компетентності. Формувати в учнів навички подолання стресових ситуацій, уміння налаштовуватися на позитив. Ознайомити з методами досягнення успіхів при складанні НМТ.
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-12_11-18-45-877-450x600.jpg)