БМЛ № 15 чекає майбутніх першокласників !

Вам до нас, якщо:

• Ви хочете, щоб ваша дитина навчалась в найкращих вчителів міста, які будуть натхненниками для ваших дітей.
  • Вчилась за сучасними програмами НУШ та по-новому, «Світ чекає крилатих».
  • Була творчою, креативною та мала усі головні навички людини 21 століття.
  • Робила багато практичного, цікавого, бачила міжпредметні зв`язки, експериментувала.
  • Вивчала поглиблено іноземні мови (англійська, польська), без яких не можна сьогодні уявити сучасного учня.
  • Відчувала себе безпечно у професійній команді вчителів, практичного психолога, логопеда закладу освіти, вихователів ГПД.
  • Була активною при проведенні нестандартних свят та заходів у ліцеї.
  • Вчилась в сучасно оформлених кабінетах початкової школи з різноманітним освітнім середовищем та зонами комфорту у коридорах.
  • Співпрацювала в майбутньому з нашими польськими партнерами з багатьох шкіл м. Ченстохова та інших міст Польщі.
  • Розвивала свої  здібності та навички у шкільному  турнірі «Найрозумніші Нушенята» для подальшої участі  в олімпіадах та змаганнях.
  • Займалась в трендових гуртках з хореографії, музичного мистецтва та hand-made гуртку «Квіткова фантазія».
  • Була в безпеці в облаштованому сховищі ліцею на 500 місць.

І стала, нарешті, справжнім членом і партнером нашої великої освітянської родини  вчителів, батьків та учнів,

Тоді, Вам до нас, ліцею № 15!

Чекаємо вас, шановні батьки та майбутні першокласники,

13 лютого 2023 року о 10.00 в актовій залі нашого ліцею.

Будемо раді зустрічі з усіма!