День сержанта Збройних Сил України — свято, що відзначається в Україні 18 листопада.
День установлений 19 квітня 2019 року п’ятим Президентом України Петром Порошенком ушановуючи відданість, відповідальність та професіоналізм сержантів і старшин Збройних Сил України, їх мужність та героїзм у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, з метою примноження військових традицій сержантського і старшинського складу Збройних Сил України.
Педагогічний колектив та учні ліцею щиро вітають усіх сержантів ЗС України та військових частин Бердичівського гарнізону зокрема з професійним святом! Бажаємо щастя, здоров’я та успіхів у професійній діяльності!
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/Bez-nazvanyya-1.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/222-600x450.jpg)