Вибори президента учнівського самоврядування

Участь в учнівському  самоврядуванні допомагає учням сформувати у себе навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення, здійснювати їх і нести відповідальність.

Саме тому 24  вересня у ліцеї  відбулися чергові  вибори президента  учнівського самоврядування.

Свої кандидатури на цю посаду подали четверо  учениць : Ганоль Вікторія(9-А клас), Римарчук Даша (9-Б клас),  Івасюк Ірина (8-А клас), Мамчур Діана(7-А клас). Протягом тижня кандидати вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час; кожен кандидат хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити ліцейське  життя більш демократичним, цікавим і змістовним.

Вибори пройшли  активно і цікаво. І хоча всі кандидати були гідні. За підсумками голосування Президентом учнівського самоврядування  більшістю голосів було обрано ученицю 9-А класу Ганоль Вікторію.

Вітаємо новообраного президента з перемогою, бажаємо їй впровадити політику демократичної, нової школи, політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме демократизації та покращенню життя ліцею.