З метою обміну педагогічним досвідом, підвищенням фахової компетентності вчителів

4 березня  2020 року відбувся міський семінар учителів зарубіжної літератури з теми : «Формування ключових компетентностей учнів на уроках зарубіжної  літератури». Учасники семінару поділилися досвідом та обговорили проблему формування ключових компетентностей сучасних школярів; виховання повноцінної особистості; формування готовності учнів до використання знань і вмінь у повсякденному житті.

Заступник директора з навчально-виховної роботи  Єдінова Н.П.  ( вчитель вищої категорії, вчитель-методист) підготувала презентацію з теми : «Формування ключових компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури».

Майстер-класи провели вчителі зарубіжної літератури: Левченко Л.Б.( учитель вищої категорії), тема –  «Кроссенс- асоціативна головоломка нового покоління», Шаламова Н.М. (учитель ІІ категорії), тема –  «Артскрайбінг- сила візуального мислення».

Психологічний практикум на тему: «Казковий вернісаж» провела практичний психолог Кравченко М.О.

Подарунком для всіх присутніх став «Віночок поетичних вітань» –  від учнів ліцею «Жінка… Немає милішого слова».