2.03.2020 у БМЛ №15відбувася міський семінар-практикум учителів іноземних мов міста. Тема семінару: «Шляхи підвищення ефективності сучасного уроку іноземної мови».
У своєму виступі заступник директора з навчально-виховної роботи Т.Л.Семенова акцентувала увагу педагогів на ефективних підходах до сучасного уроку іноземних мов, впровадженні змін у іншомовній освіті,важливості впливу вчителя на розвиток у школярів позитивної мотивації до вивчення іноземної мови та формування здатності і готовності до іншомовного навчання впродовж життя.
Досвідом роботи, власними напрацюваннями поділилися творчо працюючі вчителі англійської та німецької мови і провели пізнавальні майстер-класи: Лось І.С. «TPR», Парасюк Т.В. «Communicative Approach», Рибачук Н.В. «CLIL».
Присутні вчителі були приємно вражені теплою атмосферою заходу та вдячні за дуже креативні ідеї, можливість опанування сучасними методиками.
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/image-5.png)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/image-7.png)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/image-8-450x600.png)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/image-10.png)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG-0433-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/20200302_121557-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/20200302_110902-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/20200302_1107061-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/image-8-450x600.png)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/image-7.png)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/image-6-600x450.png)