Традиційно, з нагоди Дня Європи у нашому ліцеї організовуються і проводяться святкові тематичні заходи. Цьогоріч відкрите засідання євроклубу “Бердичів” відбулося 2 березня 2020 року і було присвячене жінкам Європи «Ода жінці».
Європейські жінки сильні. І все на землі від жінки: добро і краса, ніжність і ласка, любов і вірність, поезія, музика, картини і скульптури. В усі часи жінка надихала на великі справи. Але поряд з цим завжди залишалася Людиною!
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/Slajd3-600x338.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/Slajd5-600x338.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/Slajd4-600x338.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/Slajd2-600x338.jpg)