Бердичівський міський ліцей № 15 Житомирської області

Ідент. код 22057242  вул. Михайла Грушевського 5А, м. Бердичів, Житомирської  області, 13312

Тел: (04143) 2-11-33, 2-21-72, 2-10-88 EMAIL: c3w15berd@ukr.net

НАКАЗ

15 травня 2020 року                                                             № 20/01-07

Про закінчення 2019/2020 навчального року та проведення державної підсумкової  атестації  учнів  БМЛ № 15

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів  України від 11.03.2020 року  № 211  «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19  спричиненою  короновірусом SARS- COV-2», на підставі Закону України України  «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту»

НАКАЗУЮ:

1. Провести засідання педагогічної ради щодо питання завершення навчального року.

Після завершення карантину

• Учителям ліцею:
    • забезпечити організоване виконання освітніх програм, навчальних планів з кожного навчального предмета згідно з вимогами державних стандартів загальної середньої освіти.

До 01.07.2020

• забезпечити переведення учнів до наступних класів, вручення свідоцтв досягнень (табелів), свідоцтв про базову загальну середню освіту випускникам 9,11 класів.
    • провести обов’язкові інструктажі (дистанційно) з учнями з питань правил поведінки на дорогах, на воді, при пожежі, ураження електричним струмом, а також з питань отруєння грибами, дикоростучими рослинами, COVID-19, тощо.
    • Оформлення свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів завершити.

до 15 червня 2020 року

• Повідомити учнів, батьків (опікунів), класних керівників, що учні 1-8,       10-х класів, які не планують навчання в іншому закладі освіти про те, що їм будуть  надіслані копії відповідних документів електронною поштою, або в інший спосіб, а оригінал документу  вручити у вересні 2020/2021 н.р.
    • Врахувати рекомендації МОН України, під час календарно-тематичного планування на 2020/2021 н.р. із збільшенням часу на узагальнення та закріплення матеріалу за попередній рік.
    • Підсумкове оцінювання (тематичне, семестрове та річне) здійснювати віддалено із використанням цифрових технологій для всіх учнів, включно з тими, що здобувають освіту за однією з індивідуальних форм (педагогічний патронаж).

До 29.05.2020

Петриченко І.П.

• Заступникам директора з навчально-виховної роботи:
    • Надати до управління освіти
  • 27.05.2020 року попередню мережу та затверджені робочі навчальні плати на 2020/2021 н.р. для моніторингу та аналізу;
  • до 10.06.2020 інформацію про час, місце вручення документів про освіту та їх особливості;
  • до 12.06.2020 підтвердження замовлення на виготовлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти особливого зразка;
  • інформацію про результати ДПА учнів 11-х класів для моніторингу та аналізу по її завершенню;
  • витяг з рішення педради про форми і методи організації освітнього процесу та терміна закінчення навчального року після оголошення Кабінету Міністрів України завершення карантину.
    • Провести нараду з питань заповнення додатків до свідоцтва для класних керівників 9,11-х класів (Бойко І.М., Халімовська І.Ю., Нечипорук Т.І., Толікова Л.П., Маньківська А.А.).

До 25.05.2020

• Організувати перевірку правильності оформлення додатків до свідоцтв про здобуття базової та повної загальної середньої освіти (за окремим графіком).
    • Контролювати правильність нагородження випускників Золотими та Срібними медалями.
  • Покласти відповідальність за заповнення додатків до свідоцтв  на класних керівників 9, 11 класів.
  • Продовжити прийом заяв до 1-х класів на 2020/2021 н.р. закладу загальної середньої освіти після завершення строків карантину, визначеним Кабінетом Міністрів України (онлайн).

До 22.08.2020

Семеняк О.А.

• Дотримуватись порядку зарахування відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затверджених наказом МОН України від 16.04.2018                           № 367.
  • З метою запобігання поширенню короновірусної хвороби у 2019/2020н.р. відповідно  до рекомендацій Міністерства освіти і науки України не проводити масові заходи зокрема останні дзвонити та випускні вечори.

Єдінова Н.П.

• Учні 4-х та 9-х класів не складатимуть ДПА у 2019/2020 н.р. через епідеміологічну ситуацію в Україні у відповідних документах про освіту зробити запис «звільнений(а)».

Петриченко І.П.

• Під час зарахування до перших класів заборонити проводити будь-які конкурси, які визначають знання чи компетенції дітей.

Семеняк О.А

1. Проаналізувати та узагальнити підсумки внутрішньоліцейського контролю за рік, виконання освітніх програм. Видати відповідний наказ.

Миронець Н.А.

1. Класним керівникам:
    1. Класні журнали та особові справи учнів здати до 25 червня 2020 року відповідним заступникам директора.

12.2. Технічні засоби навчання, ключі, штори передати на зберігання заступнику директора з господарської частини Заблоцькій Т.В.

1. Лаборанту Кучеру  О.В. до 22.05.2020 року забезпечити інформування педпрацівників, учнів, батьків (опікунів) з питань закінчення навчального року через сайт ліцею.
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор БМЛ № 15                                В.ІВАСЮК

З наказом ознайомлені: