У вітчизняній системі освіти впродовж останніх років відбувається модернізація змісту, методик, засобів і форм організації навчання здобувачів освіти. А як відомо, початкова школа виконує роль фундаменту, на якому будується вся система всебічного розвитку учнів.Бібліотека ліцею поповнилась новими навчально-методичними посібниками, які можуть стати у нагоді вчителям початкової школи. Ці  книги є порадниками вчителям в організації навчання молодших школярів в умовах реалізації Концепції нової української школи. Адже основна мета НУШ – створення школи, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у житті.У посібниках враховано сучасні дослідження про психофізіологічні особливості дітей цифрового покоління. Література містить матеріали та практичні завдання, які допоможуть учителям створювати освітнє середовище, забезпечити різні форми інтегрованого навчання, здійснювати моніторинг розвитку учнів.Бібліотека також отримала посібник В.Терещенка «Український правопис: методика реалізації», який містить основні зміни в редакції правопису 2019 року порівняно з редакцією 1990 року та коментарі до них. Книга може бути корисною не тільки здобувачам освіти, а й усім, хто використовує український правопис у професійній практиці.