НАКАЗ Про підсумки другого  етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін  у 2019-2020 н.р.

Поділіться новиною з друзями у соц. мережах:
Бердичівський міський ліцей № 15 Житомирської області
Ідент. код 22057242  вул. Михайла Грушевського 5А, м. Бердичів,   Житомирської  область, 13312
Тел: (04143) 2-11-33, 2-21-72, 2-10-88 EMAIL: c3w15berd@ukr.net
 
НАКАЗ
24 грудня 2019 р.                                                                     № 124/01-07
Про підсумки другого  етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін  у 2019-2020 н.р. та участь переможців у третьому етапі Всеукраїнських предметних олімпіадах
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 06.08.2019 року № 1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році»  та відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 року за № 1318/20056, наказу управління освіти і  науки Житомирської обласної державної адміністрації від 17.09.2019 №214, наказу управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 19.09.2019 №344/01-06 з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді  протягом жовтня-грудня 2019/2020  навчального року проведено І та ІІ етапи учнівських предметних олімпіад з української мови та літератури, іноземних мов (англійської, німецької), історії,  математики, біології, географії, фізики, хімії, екології, інформатики, інформаційних технологій, правознавства, технічної та обслуговуючої праці (всього 11 олімпіад), наказу управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 23.12.2019  № 502/01-06 «Про підсумки другого етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін у 2019-2020 н.р. та участь переможців у третьому етапі Всеукраїнських предметних олімпіад»
У І (шкільному) етапі взяли участь усі бажаючі учні.
Більшість учнів успішно справились із завданнями, виявили глибоке розуміння законів, теорій, продемонстрували вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, обґрунтовувати одержані результати, робити узагальнення та висновки, відстоювати власну думку. Все це свідчить про систематичну, цілеспрямовану роботу педагогічних колективів навчальних закладів, окремих вчителів міста з обдарованими дітьми та талановитою учнівською молоддю
 Виходячи з підсумкових матеріалів оргкомітету та журі міських олімпіад,
   НАКАЗУЮ:
  1. Визначити призерами таких учнів:
    • з української мови та літератури:
Івасюк Діана  (8  клас, І  місце, вчитель  Бойко І.М.)
Костюк Діана   (7  клас, ІІ  місце,  вчитель  Фризько Л.А.)
Рибінський Максим (10 клас, ІІ місце,  вчитель Миронець Н.А.)
Кондратюк Ілля  (7 клас, ІІІ місце,  вчитель Фризько Л.А.)
Матвієць Кіріл (9 клас, ІІІ місце,  вчитель Маньківська А.А.)
  • з історії:
Бевзо Ангеліна (11  клас, І  місце,  вчитель  Бондарчук В.О.)
Івасюк Діана  (8  клас, ІІ  місце, вчитель  Реготун О.А.)
Рибінський Максим (10 клас, ІІІ  місце,  вчитель  Новікова  Т. Л.)
з хімії:
Гуральський Андрій (8 клас, ІІІ місце, вчитель Петриченко І.П.)
     Шибецький Олександр   (9 клас, ІІІ місце,  вчитель Ковшик О.А.)
з математики:
Токарєв Владислав (8 клас, І місце, вчитель Кантемір А.А.)
Рибінський Максим (10 клас, І місце, вчитель Кантемір А.А.)
Костюк Діана (7 клас, ІІІ місце, вчитель Халімовська І.Ю.)
    з географії:
Шибецький Олександр   (9 клас, ІІІ місце,  вчитель Підвисоцька Л.Е.)
з екології:
     Недашківська Марія   (10 клас, ІІІ місце,  вчитель Оленюк О.Я.)
з інформаційних технологій:
     Шибецький Олександр   (9 клас, І місце,  вчитель Шибецька С.М.)
     Коваль Вадим   (11 клас, ІІ місце, учитель Капралюк К.В.)
з біології:
Рибінський Максим (10 клас, ІІ місце, вчитель Оленюк О.Я.)
з англійської мови:
Матвієць Кіріл (9 клас, І місце, вчитель Ніколайчук О.А.)
Рибінський Максим (10 клас, ІІ місце,   вчитель Семенова Т.Л.)
з правознавства:
     Шевчук Анна (9 клас, ІІІ місце, вчитель Бондарчук В.О.)
з фізики:
      Коваль Вадим  (11 клас, ІІ місце, вчитель Макаревич Н.В.)
Рибінський Максим (10 клас, ІІ місце,   вчитель Петрук К.А.)
з трудового навчання:
  Лазарчук Іванна  (9 клас, І місце, вчитель Василишина І.А.)
  Паламарчук Олександр (11 клас, І  місце, вчитель Петриченко О.С.)
  Сікорська Єлизавета   (11 клас, І  місце, вчитель Василишина І.А.)
  Тепла Оксана   (9 клас, ІІ  місце, вчитель Василишина І.А.)
  Матвієць Кіріл (9 клас, ІІ  місце, вчитель Петриченко О.С.)
  Зеленко Сергій (11 клас, ІІ  місце, вчитель Петриченко О.С.)
  Івоні Анастасія   (11 клас, ІІ  місце, вчитель Василишина І.А.)
  1. Направити в м. Житомир для участі в обласних олімпіадах з базових дисциплін учнів-переможців міських олімпіад:
     з інформаційних технологій:
Шибецького Олександра  9 клас – 16 січня/17 січня 2020 року
Коваля Вадима 11 клас
з математики:
Токарєва Владислава  8 клас – 19 січня 2020 року
Рибінського Максима  10 клас
з історії :
Бевзо Ангеліну  11 клас – 02 лютого 2020 року
Івасюк Діану 8 клас
з фізики:
Коваля Вадима 11 клас – 09 лютого 2020 року
з англійської мови:
Матвійця Кіріла 9 клас – 15 лютого 2020 року
         з української мови :
Івасюк Діану 8 клас – 22 лютого 2020 року
  1. Заступникам директора з НМР Миронець Н.А., з НВР Петриченко І.П. глибоко проаналізувати наслідки проведення шкільних та міських олімпіад з метою підвищення якості підготовки учнів до олімпіад, удосконалення роботи з обдарованими дітьми.
  2. Заступнику директора з НМР Миронець Н.А. провести День науки для відзначення і нагородження переможців олімпіад.
квітень, 2020 року
  1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з НМР Н.А.Миронець.
Директор БМЛ  № 15                            підпис існує                   В.ІВАСЮК
 
Поділіться новиною з друзями у соц. мережах: