Заблоцька Вероніка, учениця 11-Б класу зайняла  ІІІ місце у міській олімпіаді з ІКТ у номінації «MS Word».

16-17 січня 2019 року на базі Житомирського державного технологічного університету відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій, в якому взяли участь 72 учня закладів загальної середньої освіти з різних районів Житомирської області. Коваль Вадим Юрійович, учень 10-Б класу БМЛ № 15 зайняв ІІ місце.

2019 року на базі Житомирського державного університету ім.І.Франка відбувся обласний інтелектуальний конкурс на краще володіння офісними програмами. У номінації «Office» Коваль Вадим зайняв ІІІ місце

Щиро вітаємо учнів-переможців Заблоцьку Вероніку, Коваля Вадима! Бажаємо вам успіхів і перемоги!!!