Маємо гарну новину для наших читачів. До бібліотеки ліцею надійшла нова література. Це яскраві, неймовірно цікаві книги українських та зарубіжних авторів. Чекаємо на вас!
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-600x450.jpg)
Бердичівський міський ліцей №15
Офіційний сайт Бердичівського міського ліцею №15
Маємо гарну новину для наших читачів. До бібліотеки ліцею надійшла нова література. Це яскраві, неймовірно цікаві книги українських та зарубіжних авторів. Чекаємо на вас!