Вирішили не чекати, коли нас наздожене НУШ, бо ж ми випускники. Креативу у нас достатньо. А ще – розуміння, снаги, оптимізму, віри. Тому майбутньє – в надійних руках.
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-22_10-50-17-585-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-22_10-50-50-923-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-22_10-50-51-611-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-22_10-50-53-144-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-22_10-50-56-918-600x450.jpg)
Бердичівський міський ліцей №15
Офіційний сайт Бердичівського міського ліцею №15
Вирішили не чекати, коли нас наздожене НУШ, бо ж ми випускники. Креативу у нас достатньо. А ще – розуміння, снаги, оптимізму, віри. Тому майбутньє – в надійних руках.