Українці – це нація добрих милосердних людей, які піклуються не тільки про себе, а й про братів наших менших:тварин та птахів. Адже,  птахи- наші помічники, захисники  садів, полів, городів від шкідників. Кожна людина має дбати та охороняти їх,  особливо узимку-тому що, тоді їм дуже сутужно.

З метою виховання ціннісного ставлення до природи, проведення широкої просвітницької роботи і практичних дій з охорони та збереження орнітофауни, залучення дітей до активної природоохоронної роботи щорічно проводиться Всеукраїнська  акція «Годівничка».

Учні Бердичівського міського ліцею №15 завжди долучаються до участі у  ній.

На підставі висновків членів журі територіального етапу  було визначено переможців акції. Щиро вітаємо:

Козюка Максима , учня 6-Б класу –ІІ місце ( номінація «Світлина»).

Мельникова Костянтина, учня 1-В класу- ІІ місце (номінація «Світлина).

Строканя Владислава, учня 7-А класу- ІІ місце (номінація «Малюнок»).

Бондаренко Аліну, ученицю 5-А класу- ІІ місце (номінація « Оповідання, казка, вірш»).

Ярчука Максима, учня 6-В класу- ІІІ місце ( номінація «Годівничка»).

Дякуємо всім ліцеїстам за участь. Пташки обов’язково віддячать нам влітку. Велика подяка дитячим рукам і співчутливим серцям!