19 тис. 410 гр. Ми це зробили великою командою!!!🌺🌸Сьогодні завершили тижневий івент проєктноі роботи для учнів 1-4 класів ліцею в команді з вчителями іноземної філології протягом якого батьки, учні, вчителі збирали донати на ЗСУ. Івент пройшов активно, креативно та неочікувано сюрпризно!!!🌸🌺👏. Серед подій івенту:
💑День української мови для 2 класів» Чарівна мова моя»,
👩‍❤️‍👨День спорту для учнів 1-х класів,
👩‍❤️‍💋‍👨День винахідництва та інновацій для учнів 3-х класів,
👩‍❤️‍💋‍👨День цариці наук математики для учнів 4-х класів
🥰Relax-day Чарівних та казкових гномиків, яких так любить дітвора!!!
Маса задоволення, приємних посмішок, неочікуваних дій, казкових зустрічей та побажань!!!!
Було зібрано 👍👍👏👏19тис.410гр, які були
* передані на придбання машини для штурмової бригади, яка воює на Донеччині
*ремонт військового транспорту для 26 бригади, батьків учнів 2-Б класу, які воюють на фронті та проходять реабілітацію,
* придбання дрону волонтерським фондом «Дружня родина» нашого міста.
Висловлюю щиру подяку нашим чудовим батькам, діткам нашого ліцею, вчителям 1-4 класів за дружню підтримку наших Збройних сил, за допомогу, єдність та взаєморозуміння, величезне бажання Перемоги та співпрацю