Вам до нас, якщо:
• Ви хочете, щоб ваша дитина навчалась в найкращих вчителів міста, які будуть натхненниками для ваших дітей.
• Вчилась за сучасними програмами НУШ та по-новому.
• Була творчою, креативною та мала усі головні навички людини 21 століття.
• Робила багато практичного, цікавого, бачила міжпредметні зв`язки, експериментувала.
• Вивчала поглиблено іноземні мови (англійська, польська), без яких не можна сьогодні уявити сучасного учня.
• Відчувала себе безпечно у професійній команді вчителів, практичного психолога, логопеда закладу освіти, вихователів ГПД.
• Була активною при проведенні нестандартних свят та заходів у ліцеї.
• Вчилась в сучасно оформлених кабінетах початкової школи з різноманітним освітнім середовищем та зонами комфорту у коридорах.
• Співпрацювала в майбутньому з нашими польськими партнерами з багатьох шкіл м. Ченстохова та інших міст Польщі.
• Розвивала свої здібності та навички у шкільному турнірі «Найрозумніші Нушенята» для подальшої участі в олімпіадах та змаганнях.
• Займалась в трендових гуртках з хореографії, музичного мистецтва та hand-made гуртку «Квіткова фантазія».
• Була в безпеці в облаштованому сховищі ліцею на 500 місць.
І стала, нарешті, справжнім членом і партнером нашої великої освітянської родини вчителів, батьків та учнів,
Тоді, Вам до нас, ліцею № 15!
Чекаємо вас , шановні батьки та майбутні першокласники,

🥰😍😋Будемо раді зустрічі з вами!