Дякуємо нашим ЗСУ, бажаємо Перемоги Україні і підтримуємо сьогодні на наших уроках ЯДС нашою дитячою силою єдності, підтримкою один одного та усіх під час навчання та ознайомлення з головними цінностями людини, ознайомленням з памʼятками культури і природи України та рідного краю у 2А та 2-В класах. Любимо усіх🌸🥰Бажаємо нам миру, щастя, радості та Перемоги , такої необхідної та довгоочікуваної!!! Миру усім родинам та дітям України, Перемоги нашим ЗСУ👍👏Дяку Л. В. Татко та Трохимчук В. І . за сьогоднішні такі цікаві, змістовні уроки, за виховання тих практичні навичок у дітей, які сьогодні так необхідні для виховання майбутнього громадянина нашої вільної та суверенної держави.
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/yzobrazhenye_viber_2024-02-07_10-51-41-668-450x600.jpg)