У Бердичівському районі триває реєстрація команд на участь у всеукраїнських шкільних лігах «Пліч-о-пліч», що проходять під девізом «Разом переможемо». Це чудова нагода для дітей проявити себе, відчути командний дух та спробувати стати кращими з кращих.

Начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк разом з амбасадоркою проєкту — спортсменкою Юлією Олішевською, відвідали тренування шкільних команд Ліцею №15 міста Бердичева та побажали діткам гарної та чесної боротьби.

🏆Всеукраїнська шкільна ліга «Пліч-о-пліч» — це чудова можливість повернути дітей до активного життя, допомогти їм відволіктися від війни та показати свій спортивний потенціал.

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_zhytomyrregion #житомир #житомирщина #футзал