У Бердичівському районі триває реєстрація команд на участь у всеукраїнських шкільних лігах «Пліч-о-пліч», що проходять під девізом «Разом переможемо». Це чудова нагода для дітей проявити себе, відчути командний дух та спробувати стати кращими з кращих.
Начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк разом з амбасадоркою проєкту — спортсменкою Юлією Олішевською, відвідали тренування шкільних команд Ліцею №15 міста Бердичева та побажали діткам гарної та чесної боротьби.
🏆Всеукраїнська шкільна ліга «Пліч-о-пліч» — це чудова можливість повернути дітей до активного життя, допомогти їм відволіктися від війни та показати свій спортивний потенціал.
#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_zhytomyrregion #житомир #житомирщина #футзал
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_14-02-04-600x541.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_14-02-21-600x401.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_14-02-09-2-600x439.jpg)